قوانین و مقررات

استفاده از سامانه فروشگاه الکترونیکی (ایزی تراش) به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در صفحه قوانین و مقررات می باشد.

خدمات و محتویات این سامانه برای استفاده شخصی و غیرتجاری مشتریان عرضه شده است.

مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به فروشگاه اینترنتی ایزی تراش می باشد و هرگونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.

استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است .

کاربران هنگام سفارش می بایست اطلاعات کامل و صحیح وارد نمایند.

بدیهی است مسئولیت مسائل و مشکلاتی که در اثر نقص در اطلاعات وارد شده برای سفارش و تحویل پیش می آید بر عهده فروشگاه الکترونیکی ایزی تراش نمی باشد.

سایر سایت هایی که برای رفاه کاربر در سامانه لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی ایزی تراش مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

کاربر متعهد می گردد از این سایت برای رسیدن به اهدافی بر خلاف قوانین استفاده نکرده و به گونه ای از آن بهره برداری ننماید که منجر به آسیب رساندن به سایت گردد.

همچنین کاربر مجاز به دست یافتن یا تلاش برای دست یافتن به اطلاعات یا محتویاتی که محرمانه بوده و یا توسط پشتیبانان سایت در دسترس قرار نگرفته نیست.

یکی دیگر از قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی ایزی تراش این است که به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و با جدیدترین تکنولوژی های امنیتی از آن محافظت می نماید.

ارتباط فروشگاه با کاربران فقط از طریق تلفن 05832311661 و یا info@easytarash.ir  صورت می پذیرد و کاربران می توانند هر زمان که مایل بودند از طریق یکی از روش های ذکر شده در بخش تماس با ما اقدام به برقراری ارتباط با پشتیبانان سایت نموده و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

بدیهی است به نظراتی که به هر شکل حاوی مسایل سیاسی، مذهبی و یا توهین باشد پاسخی داده نخواهد شد.

 

بخش قوانین و مقررات
شرکت ماشین سازی ایزی تراش